Informacje

Witamy na naszej stronie, poświęcona jest ona nowościom kosmetycznym. Znajdziesz tu testy, recenzje oraz wpisy dotyczące kosmetyków.

Jeśli chcesz dodać swój artykuł możesz to zrobić rejestrując się na naszej stronie.

Pamiętaj, że na tej stronie nie wolno umieszczać linków do swoich stron internetowych!

Jeśli chcesz umieścić tu swoją recenzje to jesteśmy otwarci na propozycje. Prosimy o kontakt w celu przydzielenia funkcji autora. Bardzo chętnie przydzielimy Ci taki status ponieważ chcemy aby ta strona była tworzona przez jak najszerszą grupę ludzi. Więc jeśli tylko chcesz podzielić się z innymi kobietami swoją opinią o kosmetykach, jeśli chcesz napisać swoją pierwszą recenzję to skontaktuj się z nami i będziesz mogła pisać wszystko to co prawdziwe oczywiście na temat kosmetyków.
Bardzo często dostajemy propozycje pisania artykułów w zamian za linki do stron jednak odrzucamy je ponieważ ta strona ma być obiektywna. Moim zdaniem w internecie jest bardzo dużo stron, które oferują tylko i wyłącznie artykuły sponsorowane a przecież nie o to nam chodzi. Z jednej strony chcemy czytać obiektywne recenzje z drugiej kusi nas możliwość zarobku jednak tak jak napisane zostało na początku strona ta jest przeznaczona tylko dla treści o kosmetykach, modzie czy urodzie a nie dla linków sponsorowanych. Nie chcemy artykułów zachęcających do zakupu tandetnych kosmetyków bo nie o to w tym wszystkim przecież chodzi…

Jeśli ktoś z Państwa chce zostać autorem tekstów to pragnę przedstawić jeszcze informacje czysto organizacyjne. Opis wysyłany jest przez system do moderacji autora a dopiero później następuje jego publikacja. Administrator ma prawo odrzucić recenzję jeśli ta zawiera błędy ortograficzne lub jest napisana “na kolanie”. Bardzo prosimy by wszystkie recenzje pisane były starannie, przecież same wiecie, że takie opisy czyta się później zdecydowanie łatwiej i przyjemniej tak że do dzieła drogie czytelniczki.


Leave a Reply