Kosmetyki Revlon


Postanowiłam napisać dziś kilka zdań o tej firmie ponieważ uważam, że jest to jeden z najbardziej niedocenianych producentów kosmetyków do makijażu w naszym kraju. Zbyt wiele uwagi przykładamy do takich marek jak Loreal czy Max Factor, które zyskały bardzo dużą popularność w Polsce. Firma Revlon wydaje się być troszkę na uboczu dlatego przedstawię tu kilka kosmetyków, które moim zdaniem zdecydowanie im “wyszły”.
Pierwszym z nich będzie z całą pewnością szlagier i hit, podkład revlon colorstay. Wiele kobiet uważa go za puder idealny a jedyną wadą do której można się tu przyczepić jest brak aplikatora/dozownika.

Ale oprócz takich hitów jak colorstay, który przecież jest nam szerzej znany firma Revlon produkuje inne, nie mniej udane kosmetyki takie jak choćby konturówka vital radiance. Ta kredka jest dla mnie absolutnym liderem jeśli chodzi o kosmetyki tego typu. Chyba żadna firma nie może pochwalić się taką wspaniałą kredką. Jest ona co prawda bardzo miękka i stosunkowo szybko się zużywa jednak jakość i efekty jakie uzyskamy przy jej pomocy wynagrodzą nam te małe wady w 100%. Konturówka revlon posiada dodatkowo małą bardzo fajną gąbeczke, która służy do rozcierania. Dzięki temu uzyskujemy niesamowite efekty, fenomenalnie nadaje się do tworzenia tak zwanego przydymionego oka oraz innych niesamowicie wyglądających efektów któych nie powstydzi się profesjonalista.
Z tej samej serii Vital Radiance Revlon wypuścił jeszcze kilka nie gorszych produktów do których należą róż czy dwufazowy korektor. Kosmetyki te wykonane są perfekcyjnie, ich jakość jest idealna jednak w naszym kraju mało kto o nich słyszał chociaż są dostępne w sklepach i drogeriach internetowych. Może warto czasem wypróbować coś nowego a nie kupować ciągle takie same kosmetyki? Pomyśl o tym gdy będziesz robić swoje następne kosmetyczne zakupy….


Comments are closed.