Loreal Domowa Mikrodermabrazja


Zestaw ten stworzony został o kobietach starszych. Ma pomóc odmłodzić skórę i nadać jej trochę utraconej wcześniej sprężystości. Jak jest naprawdę, czy warto zainwestować w taki zestaw? Dowiesz się o tym czytając ten artykuł. W środku znajdziemy peeling oraz krem do twarzy. Może zacznę od opakowania, kosmetyki są umieszczone w bardzo eleganckim opakowaniu i chyba cudownie nadają się na prezent. Brakuje tylko kokardki i… do dzieła.

W środku tak jak już wspomniałam znajdziemy peeling, warto podkreślić iż bardzo dobrze daje sobie radę z oczyszczaniem twarzy. Po jego zastosowaniu twarz staje się bardzo delikatna skóra faktycznie jest jakby bardziej sprężysta i jędrna. Krem służy jako dopełnienie. Stosujemy go na noc by potrzymać efekt. Producent gwarantuje trwałe efekty i trzeba przyznać, że efekty są widoczne, czy trwałe? Sama nie wiem, zależy jak na to patrzeć. Taki zestaw wg mnie służy bardziej do pielęgnacji chociaż trzeba przyznać, że daje radę ponieważ twarz po jego zastosowaniu jest naprawdę bardzo przyjemna i miła w dotyku a przecież o to chodzi.

Nie nastawiałabym się na jakieś totalne odmłodzenie bo prawda jest taka, że żaden zestaw kosmetyków nie cofnie czasu a efekty osiągnięte za pomocą takich kosmetyków są przejściowe i bardzo delikatnie niemniej jednak warto mieć takie produkty w swojej kosmetyczce ponieważ są naprawdę jak na swoją cenę bardzo fajne i ciekawe. Oba kosmetyki są dość wydajne i wystarczą na dość długo szczególnie dlatego, że nie stosujemy ich codziennie. Polecam ten produkt jednak pamiętajmy by nie spodziewać się po nich jakichś niesamowitych cudów. Takie rzeczy to tylko w erze…. Niestety.

Jak to już zostało stwierdzone w innym artykule czas biegnie i nie sposób go całkowicie zatrzymać. Kosmetyki służą do maskowania zmian skórnych, powodują, że nasza twarz starzeje się wolniej jednak to przecież nie zmieni tego, że z dnia na dzień jesteśmy coraz starsze i nasza twarz starzeje się razem z nami. Może wyjściem z tej patowej sytuacji jest botox a nie mikrodermabrazja? Podobno po jego wstrzyknięciu skóra robi się sprężysta i jędrna, może warto go wypróbować w walce ze starzejącą się skórą? Jednak nie miałam z tym doświadczenia więc ciężko jest mi cokolwiek konkretnego napisać o tym preparacie.


Comments are closed.