Loreal Blus Delice


Dzisiaj opiszemy kolejny bardzo ciekawy kosmetyk jakim niewątpliwie będzie róż do policzków od Loreal’a. Róż Blush Delice bo o nim mowa zapakowany jest w małe, zgrabne pudełeczka do którego producent dołączył wygodny w użyciu pędzelek. Co ważne na wewnętrznej stronie znajdziemy dyskretne lustereczko dzięki któremu dokonamy delikatnych poprawek w ciągu dnia.

Na początku napisze, że róż Loreal Blush Delice jest produktem bardzo wydajnym. Świetnie się rozprowadza a efekty, które uzyskamy za pomocą tego różu będą raczej zadowalające. Nie jestem specjalną miłośniczką róży jednak od pewnego czasu zauważyłam, że dzięki takim kosmetykom nasz makijaż zostaje idealnie wykończony. Już niewielka ilość różu zapewni nam taki końcowy efekt. Wypełnienie o którym bez różu niestety musimy zapomnieć ale dość już tych wywodów. Wracam do opisu tego kosmetyku ponieważ to właśnie tą rzeczą miałam się dziś zająć.

Róż Lorea’a dostępny jest w kilku dość atrakcyjnych kolorach, każda kobieta powinna znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie. Kosmetyki z tej serii bardzo delikatnie ale równie ślicznie pachną. Mają zapach owocowy, bardzo przyjemnie wykonywać makijaż takim produktem szczególnie zimą gdy o owocach możemy zapomnieć. Kończąc artykuł napisze, że róż jest bardzo udany, naprawdę dodaje uroku makijażowi i elegancko go wygładza. Serdecznie polecam ze swojej strony ten produkt ponieważ jest on jednym z lepszych róży z jakimi miałam w życiu do czynienia.


Comments are closed.